20 results in search
$289,000
27
11340 Wamsutta Trail Florissant MO 63033

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,230
Dom 5
$274,900
26
6919 Glenvale Court Florissant MO 63033

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,234
Dom 9
$254,900
37
1685 Saint Loretto Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,120
Dom 1
$250,000
30
12062 Cato Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,092
Dom 61
$250,000
43
12550 Evening Shade Drive Black Jack MO 63033

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,152
Dom 8
$240,000
34
2250 Kent Drive Unincorporated MO 63033

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,498
Dom 1
$239,000
40
2042 Shoreham Drive Florissant MO 63033

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,910
Dom 54
$238,000
19
4484 Miletus Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,641
Dom 41
$230,000
33
1330 Spring Valley Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,465
Dom 8
$225,000
30
1370 Willowbrook Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,460
Dom 3
$224,900
-$10,000
15
2675 Narraganset Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,320
Dom 32
$215,000
33
1345 Hialeah Place Florissant MO 63033

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,344
Dom 42
$210,000
20
2738 Westminster Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,206
Dom 26
$209,900
-$5,000
20
90 Brightmoor Drive Florissant MO 63033

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,318
Dom 92
$209,000
-$1,000
19
2240 Windsor Drive St Louis MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,380
Dom 40
$199,900
24
2015 Avon Drive Florissant MO 63033

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 974
Dom 35
$199,900
44
2940 Devonshire Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,316
Dom 4
$195,000
22
3365 Brunswick Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,158
Dom 13
$180,000
19
3092 Wintergreen Drive Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,390
Dom 53
$1,850 / mo
10
1725 Saint Catherine Street Florissant MO 63033

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,107
Dom 52